
Wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Akcji „Jak nie czytam, jak czytam”
„Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Chcemy dać każdej uczennicy i każdemu uczniowi okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych okolicznościach.” (żródło: czytamy.org)
18 czerwca nadarzyły się miłe i niecodzienne okoliczności. Piękna pogoda, kocyki, poduszki i KSIĄŻKI – bardzo dużo książek. Najlepszą lekcję tego dnia spędziliśmy na szkolnym placu zabaw. Każdy!!! Naprawdę każdy przyniósł swoją ulubioną książkę i czytał. Uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także pracownicy obsługi – wszyscy byli na placu i oddawali się przyjemności czytania. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej. Te piękne zdjęcia zrobili p. Żana Szymczyk i p. Jarosław Maligłówka.

















