
Wielki Bieg Integracyjny – kibicowaliśmy z całych sił! 💙🏃♂️
Siema! Tu klasa 2B! 😎
Mieliśmy okazję uczestniczyć w Wielkim Biegu Integracyjnym, który odbył się w Parku „Cegielnia”.🌳☀️ Choć tym razem nie stanęliśmy na linii startu, byliśmy bardzo zaangażowanymi kibicami i głośno dopingowaliśmy wszystkich uczestników!📣👏
Szczególnie cieszyło nas to, że w biegu wzięło udział także kilkoro uczniów naszej Siedemnastki!🏫❤️
A kto wygrał? 🤔 Oczywiście wszyscy🏅 – bo najważniejsze były wspólna zabawa, integracja, wysiłek i radość ze spędzania czasu razem.😊
Po zakończeniu biegu czekało na nas mnóstwo atrakcji!🎉 Można było coś przekąsić🍎🍭, potańczyć💃🕺, wziąć udział w różnych zabawach i aktywnościach oraz po prostu świetnie spędzić czas z innymi uczestnikami.🎈😁
Bieg został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Żorach pod pięknym hasłem: „Poczuj swoją (nie)sprawność!”.💙
Dziękujemy za wspaniałe wydarzenie, pełne uśmiechu, życzliwości i pozytywnej energii!🌟🤝💙





