
Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską
Dnia 21 maja uczniowie klasy 7a oraz przedstawiciele klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym pt. „Współczesne zagrożenia dzieci i młodzieży”, które odbyło się w Kinie na Starówce w ramach projektu „Silna Rodzina”.🏫🎬
Zajęcia poprowadziła sędzia Anna Maria Wesołowska👩🏼⚖️, która w ciekawy i przystępny sposób poruszyła temat zagrożeń, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się we współczesnym świecie.🌍📱
Spotkanie było okazją do refleksji, zdobycia cennej wiedzy oraz rozmowy o bezpieczeństwie i odpowiedzialnych wyborach. 🛡️🧠✨



